Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pedofile atakują w sieci

Utworzony przez padlina, 20 grudnia 2009 r. o 13:23
Witam, proszę bardzo redaktorów dziennika o zapoznanie się z tym- czym jest sieć tor i komu służy. http://www.torproject.org/torusers.html.pl Pan poseł Brezja tylko się kompromituje, biorąc się za rzeczy, o których nie ma pojęcia. Dziennikarzom proponuję trochę neutralności, bo człowiek ten jest zwyczajnym ignorantem, a dziennikarze różnych gazet tylko mu pomagają, ale robi też kawał dobrej roboty- wiele osób nie wiedziała co to jest TOR dopóki Brezja się tym nie interesował. W dodatku obraża masę internautów nazywając ich pomocnikami pedofilów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego sie podniecacie ?.. Nie widzicie, ze wcale nie chodzi o zadnych pedofili, a Pan Brejza jest - albo zwyklym agentem, albo po prostu pozytecznym idiota, ktorego Bezpieka wykorzystuje skwapliwie medialnie ?.. Przeciez nie chodzi o nasze dzieci, tylko O NAS. o WSZYSTKICH, zeby pozatykac wszelkie istniejace jeszcze dziury, korymi wymykaja sie niektorzy przed narastajacym coraz mocniej totalitaryzmem ?.. Ciekawe, czy moj post zostanie tu opublikowany. Ale - prawde powiedziawszy - zwisa mi to i powiewa :-) Nie jestem typem Judyma i nie zamierzam "cierpiec za miliony" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak zaczną gwałcić wasze dzieci matki rodzinę pozabijają cokolwiek to się ockniecie ludzie jeśli nie masz nic do ukrycia i jesteś uczciwy nie musisz się niczego obawiać nawet jeśli to jest konsumowanie własnych odchodów zdrówka na świeta hej
Jestes chory(a). Idz - gwalc sie sam(a). A OCKNIESZ SIE niebawem sam(a). AZ sie zdziwisz - w jakim swiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze.Uważam iż pedofile to chorzy ludzie ale wolność słowa to podstawa a w dzisiejszych czasach gdzie rząd coraz bardziej chce nam zagladać w d... TOR jest jedna z niewielu możliwośći a cala ta sprawa to wielki farmazon ponieważ miedia łykają wszystkie prowokacje jakie tam postuja gimnazjaliści co ukazuje poziom jednych i drugich .pedofili to moze tam z 2 siedzi raz w miesiącu by poszydzic z calej reszty a cała reszta to oczywiste prowokacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus Maria... W pewnym kraju nad Wisłą posłem do Sejmu może zostać osoba, która nie jest w stanie poszukać sobie w Google hasła Tor Project i przeczytać go ze zrozumieniem... Nie wiedziałem, że tylu inteligentnych ludzi wyjechało, że tylko tacy zostali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...